برگزاری نمایشگاه جامع کشاورزی اصفهان از ۱۶ تا ۱۹ دی‌ماه

برگزاری نمایشگاه جامع کشاورزی اصفهان از ۱۶ تا ۱۹ دی‌ماه

آب و غذا

نوزدهمین نمایشگاه جامع صنعت کشاورزی طی روزهای شانزدهم تا نوزدهم دی‌ماه در محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه با حضور شرکت‌هایی از استان‌های اصفهان، تهران، زنجان و خراسان رضوی برگزار خواهد شد و فعالان حوزه‌های مختلف صنعت کشاورزی شامل آبیاری، زراعت، نهاده‌ها و باغبانی به ارائه توانمندی‌های خود خواهند پرداخت.

نمایشگاه کشاورزی اصفهان که یکی از رویدادهای معتبر نمایشگاهی در حوزه کشاورزی کشور به شمار می‌رود، در این دوره خود ۸۲۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی را به خود اختصاص داده و شرایطی ایجاد خواهد کرد تا متخصصان و فعالان حوزه کشاورزی، با جدیدترین تکنولوژی‌ها و امکانات این حوزه آشنا شوند.

اکما صنعت، سبزدشت، فلاوردشت، پارس‌خاور، قم‌پلیکا، آسپاپلاست، پیکان‌پور (نماینده تراکتورسازی ایران)، بازرگانی نوآوران و یاشیل‌قطره از جمله مهمترین شرکت‌های حاضر در نوزدهمین نمایشگاه جامع صنعت کشاورزی اصفهان خواهند بود.

امکان بازدید از این نمایشگاه که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد، فقط برای متخصصان، فعالان و کارشناسان حوزه‌های مختلف کشاورزی فراهم شده و علاقه مندان می‌توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۸ روزهای ۱۶ تا ۱۹ دی‌ماه به محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند./ایسنا

تعداد نظرات : 0

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

* پرکردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد *